.

.

Lady of nature - Wieczór na Łące, Perfumy Wegańskie, 50 ml

(0 Review)

Ultra kobiecy zapach, podkreślający delikatnie zapach skóry. Ulubieniec wielu naszych klientek !

159,00 zł
Brutto
Ilość:

Wieczór na Łące, wegański zapach, ręcznie wykonany dla Ciebie, Cruelty Free

 

Nasze perfumy są handmade, co oznacza,że wytwarzamy je na Twoje indywidualne zamówienie. Zapach Wieczór na Łące, powstał podczas jednej z czerwcowych nocy. Wtedy właśnie, po wizycie na tłocznej od wszelkiego życia łące, zostały złożone podstawowe Akordy.

Miał oddawać dźwięk trzmieli i pszczół zapylających pośpiesznie kwiaty, przed zachodem słońca. Delikatny, świeży, dziewczęcy, podkreślający zapach osoby, która  go nosi. U każdej z naszych testerek po użyciu dominowała inna nuta. Na ten tajemniczy zapach składają się wyczuwalne nuty: owoców, trawy i kwiatów. Swoim ciepłym zapachem przywodzą na myśl letnie, beztroskie wieczory spędzone na łące. Sielankę Jest to zapach uniwersalny, który zawsze polecamy na prezent, bardzo kobiecy.

Pamiętaj, że perfumy Lady of Nature, charakteryzują się tym, że na początku, przez kilka minut, są dość mocne. Dopiero po 5-10 minutach, w zależności od osoby układają się zgodnie z naszym założeniem.

 

Mieszaj nasze perfumy ze sobą !

 

Na skórę, psiknij wybrany zapach i od razu dobierz drugi lub trzeci, zanim zapach zacznie pracować. Szczególnie polecamy mieszanki dla ocieplenia z Tiramisu, Stawem o Poranku – uzyskaj intrygujący zapach, którego nikt inny nie będzie miał !

Zapach idealny zarówno dla nastolatek jak i dojrzałych kobiet. Świetnie sprawdzi się na codzień jako dopełnienie dziennych stylizacji.

 

Wyczuwalne nuty 

           • trawa
           • owoce z sadu
           • kwiaty łąkowe

 

Pojemność: 50 ml

Specyficzne kody

COŚ INTERESUJĄCEGO DLA CIEBIE

Z tej samej kategorii