.

Witajcie, miło nam, że chcecie dowiedzieć się czegoś o nas.

Kim jesteśmy?

Marzena

Technik Weterynarii , miłośnik zwierząt, Uwielbia jeździectwo i ma bzika na punkcie swoich pupili, a jest ich naprawdę sporo z czego znakomita większość to zwierzaki oddane lub przygarnięte ze złych warunków.

Totalny arbuzoholik który rzekomo całkiem nieźle gotuje i piecze. Nie perfekcyjna Pani domu z fiołem na punkcie perfekcyjnej organizacji. Ale przede wszystkim mama i żona totalnie zakochana w swoich chłopakach.

Paweł

Hodowca gadów i pająków. Pasjonat strzelectwa ale tylko tego sportowego (strzelamy do tarczy, nie do zwierząt. ). Coraz bardziej wkręcony w tematykę pszczelarstwa.

Jak żona, również uwielbia konie, głównie te w swoim sportowym motocyklu. Lubi dobrze zjeść, szczególnie jeśli to żona gotowała ;)

Oni

zamiłowanie do zwierząt i strzelectwa łączy ich oboje. Kochają podróże i te małe i te duże. Czy to spacer w pobliskim lesie, czy weekend w górach czy kilkutygodniowy wypad gdzieś daleko. Każda podróż sprawia im ogromna frajdę, gdyż ani On ani Ona w domu usiedzieć nie mogą. W wychowaniu wyznają zasadę „brudne ale szczęśliwe”. Totalnie zakręcona i nie do końca typowa rodzina która największego fioła ma na punkcie siebie nawzajem :)

Jesteśmy małą rodzinną firmą, z wielkim sercem oraz wielkimi aspiracjami. Proponujemy Wam produkty, ekologiczne, naturalne i często wegańskie oraz nie testowane na zwierzętach, a co najważniejsze, produkty, których sami używamy.

Firmy z którymi współpracujemy, dobieramy starannie. Uważamy, że dobrodziejstwa natury biją na głowę syntetyczne, sztuczne produkty i mają dużo lepszy wpływ na organizm. Wierzymy, że powrót do natury wyjdzie na dobre i ludziom i naszej planecie.

Pozdrawiamy i do zobaczenia

Marzena i Paweł.